Przejdź do treści

Metadane dla kontentu

Metadane wideo

Odkrywanie, dystrybucja i rozwój treści wideo.

Metadane wideo
Advanced Discovery Suite

Zwiększ zaangażowanie widzów dzięki bazom danych o programach telewizyjnych i filmach, które zasilą następną generację systemów EPG, algorytmów rekomendacji i wyszukiwania głosowego.

Czytaj więcej

Pakiet do analizy treści

Uzyskaj informacje na temat popularności i zaangażowania widzów programów telewizyjnych i filmów, które pomogą Ci podejmować lepsze decyzje dotyczące inwestycji w treści.

Czytaj więcej

Globalne dane wideo

Wspieraj widzów w znajdowaniu i korzystania z ulubionych treści dzięki całościowym bazom danych dotyczących sportu, muzyki, telewizji, filmów i usług na żądanie.

Czytaj więcej

Gracenote View

Uzyskaj dostęp do potężnych danych wideo Gracenote w jednym spojrzeniu - poznaj View, swój portal do Gracenote Video Data.

Czytaj więcej

System dystrybucji ID

Zoptymalizuj dystrybucję i odkrywanie treści, korzystając z zarządzania metadanymi w systemie Gracenote ID Distribution na różnych platformach.

Czytaj więcej

Streaming Video Suite

Zapewnij agregatorom treści możliwość bezproblemowego odkrywania i dostępu do ulubionych programów - niezależnie od miejsca, w którym są one przesyłane strumieniowo.

Czytaj więcej

Studio Solutions Suite

Uwolnij swój pełny potencjał-Gracenote Studio Solutions to standard branżowy, jeśli chodzi o dane rozrywkowe i wywiad biznesowy, dzięki czemu możesz tworzyć innowacyjne treści, które przyciągną uwagę.

Czytaj więcej

System Studio

Studio System to najpotężniejsza baza danych w Hollywood, oferująca kompleksowe informacje o najważniejszych ludziach i projektach - to Twoja linia życia do całego przemysłu rozrywkowego.

Czytaj więcej

Porozmawiajmy o potrzebach Twojej firmy