Przejdź do treści

Nielsen ONE Cross Media Solution

Widzowie są wszędzie. Pomiędzy telewizją linearną, telewizją połączoną, komputerami stacjonarnymi i urządzeniami mobilnymi, trudno jest uzyskać jednolity obraz tego, kto, kiedy i na jakich urządzeniach ogląda. To, co jest wygodne dla Twoich widzów, jest skomplikowane dla Ciebie.

Już nie.

Nielsen ONE zapewnia deduplikowany pomiar mediów w jednym miejscu, pozwalając wydawcom i platformom dokładnie wiedzieć, kto ogląda i dając nabywcom mediów możliwość planowania, optymalizacji i pomiaru kampanii z pewnością.

Platforma Nielsen ONE została zaprojektowana tak, aby sprostać dzisiejszym potrzebom i przyszłym możliwościom - zarówno dla reklam, jak i treści. Dzięki walidacji dużych danych za pomocą naszych paneli opartych na ludziach i rozpoznawaniu urządzeń, Nielsen ONE zapewnia dokładny wgląd w wrażenia, zasięg i częstotliwość na różnych platformach.

Witamy w przyszłości pomiarów cross-mediowych.

Korzyści

Przekształcanie przemysłu zaczyna się tutaj

Cross-Platform

Usprawnij pracę i przeprowadzaj transakcje z ufnością, korzystając z jednej z jedynych audytowanych metryk branżowych, która mierzy wszystkie platformy.

Przy tak wielu nowych sposobach konsumowania reklam i treści przez odbiorców, przemysł medialny potrzebuje rozwiązań pomiarowych, które mogą nadążyć. Nielsen ONE wykorzystuje postępującą technologię, aby uchwycić widzów na różnych ekranach i pomaga kupującym i sprzedającym media lepiej dotrzeć do swoich odbiorców.

Zastrzeżony system tożsamości

Zdobądź przewagę nad konkurencją dzięki zastrzeżonemu systemowi tożsamości Nielsen ONE, obejmującemu panel, dane tożsamości stron trzecich i bezpośrednie integracje z wydawcami, aby zapewnić dokładne zrozumienie prawdziwych wyświetleń kampanii na poziomie osób.

Deduplikacja reklam na czterech ekranach

Uzyskaj deduplikowany pomiar widowni w telewizji, na komputerach i w urządzeniach mobilnych, w tym na nośnikach reklamy zewnętrznej, w sieciach szerokopasmowych i na antenie. Uzyskasz kompleksowy widok kampanii, aby zrozumieć swój zasięg i zarządzać częstotliwością na różnych platformach.

Porównywalność w zakresie telewizji i cyfryzacji

Zrozum, jak działa cała Twoja kampania - pojedyncza reklama lub nawet cały program - na poziomie granularnym, na wszystkich ekranach. Nielsen ONE dostarcza "zawsze aktualne" metryki dla kampanii cyfrowych oraz wgląd w odstępach podminutowych dla telewizji.

Jakość

Podejmuj decyzje szybko i pewnie w oparciu o wysokiej jakości dane dostarczane w uproszczonym widoku.

Potrzebujesz dokładnych danych, które odzwierciedlają dzisiejsze przyzwyczajenia widzów i możliwości platformy. Dlatego przestrzegamy rygorystycznych standardów pomiarowych. Jako lider branży w dziedzinie pomiaru widowni od prawie 100 lat, wiemy, że aby uzyskać prawdziwy obraz widowni, trzeba zacząć od prawdziwych ludzi.

Duże dane potwierdzone przez prawdziwych ludzi

Korzystaj z ilości informacji pochodzących z big data oraz z dokładności wglądu w dane demograficzne, którą może zapewnić tylko reprezentatywny panel na poziomie osoby. Dzięki danym pochodzącym od ponad 100 000 uczestników panelu, mamy informacje, które pomogą Ci dotrzeć do odbiorców, na których najbardziej Ci zależy.

Rozwiązania poddane audytowi

Dokonuj transakcji mając pewność, że jest to jedno z jedynych rozwiązań w zakresie pomiaru oglądalności, które zostało poddane audytowi zewnętrznemu pod kątem ważności.

Zasięg

Planuj, kieruj i optymalizuj dokładnie i efektywnie z niezrównanym zasięgiem i widocznością odbiorców.

Podejmowanie świadomych decyzji dotyczących mediów zaczyna się od wiedzy o tym, co, gdzie i jak oglądają Twoi widzowie. Nielsen ONE stawia czoła fragmentaryzacji pomiaru mediów dzięki kompleksowemu ujęciu sieci telewizyjnych, serwisów streamingowych, dostawców telewizji hybrydowej oraz wydawców cyfrowych - w tym wielu bezpośrednich integracji typu "walled garden".

Telewizja linearna

Uzyskaj wgląd w swoją widownię dzięki kompleksowemu pokryciu telewizji linearnej, w tym out-of-home, broadband-only i over-the-air, wzmocnionemu przez bezpośrednie integracje z wydawcami. 

Telewizja podłączona

Dzięki relacjom z najpopularniejszych serwisów streamingowych i największych marek CTV - popartym danymi panelowymi - masz niezrównaną wiedzę o tym, kto ogląda telewizję.

Komputer/Mobilny 

Nasze bezpośrednie integracje z wiodącymi ogrodami i wydawcami digital-first wspierają dokładne pomiary i raportowanie demograficzne w celu deduplikacji.

Porozmawiajmy o potrzebach Twojej firmy

Case studies

Planuj, kupuj i sprzedawaj z ufnością

Reklamodawcy i agencje

Dotrzyj do właściwych odbiorców, zachowaj elastyczność, szybko zoptymalizuj budżety i osiągnij wymierny efekt dzięki porównywalnemu widokowi wydajności wszystkich kanałów.

Nielsen ONE pomaga odpowiedzieć na krytyczne pytania, takie jak:
  • Którzy wydawcy najlepiej spełnią cele mojej kampanii?
  • Jak działają moje reklamy w kanałach cyfrowych i telewizyjnych?
  • Jak zmniejszyć marnotrawstwo mediów i udowodnić skuteczność w różnych kanałach?

Wydawcy

Zrozum prawdziwą wartość swoich zasobów, zmierz wpływ kampanii z pewnością i odkryj nowe, kompleksowe sposoby docierania do odbiorców i zwiększania przychodów.

Nielsen ONE pomaga odpowiedzieć na krytyczne pytania, takie jak:
  • Skąd mam wiedzieć, czy kampanie docierają i rezonują z moimi odbiorcami?
  • Jak można powiązać wrażenia bezpośrednio z wpływem?
  • Jak moja platforma wypada na tle innych?

Produkty powiązane

To nie to czego szukasz?
Sprawdź niektóre z naszych powiązanych rozwiązań:

Digital Ad Ratings


Weryfikacja publiczności i zwiększanie zysków dzięki zdeduplikowanym wskaźnikom zasięgu i częstotliwości kampanii reklamowych na różnych platformach, u różnych wydawców i na różnych urządzeniach

Wpływ medialny


Dowiedz się, gdzie Twoi klienci konsumują media na poziomie krajowym lub lokalnym, dzięki wiedzy o Twoich docelowych odbiorcach, ich stylu życia i preferencjach medialnych.

Krajowy pomiar oglądalności telewizji


Dowiedzieć się, co oglądają publiczności w USA — gdzie, kiedy i jak często to robią, aby określić, jak najlepiej ulokować pieniądze w reklamy, sponsoring i marketing.