Przejdź do treści

Dołącz do zespołu Nielsena

Kariera

Nielsen. Umożliwiając najlepszym zasilanie naszej przyszłości.

Zespoły

Dołącz do nas

Data science

Dane są kluczowe dla wszystkiego, co robimy w Nielsenie. Pomagamy największym światowym markom w podejmowaniu decyzji medialnych i marketingowych opartych na danych. Dołącz do naszego zespołu Data Science, aby dostarczać dane na całym świecie poprzez innowacje, pomysły na nowe produkty, projektowanie eksperymentalne i złożone analizy. 

Technologia

Łączymy najbystrzejsze umysły w dziedzinie danych i inżynierii. To, co zbudujemy dzisiaj, zmieni sposób, w jaki oglądamy, słuchamy i odtwarzamy nasze ulubione utwory, programy telewizyjne i filmy przez kolejne dekady. Przyjdź i zbuduj coś z nami.

Obsługa klienta i sprzedaż

Pomagamy klientom uzyskać jak najpełniejsze zrozumienie konsumentów na całym świecie. Dzięki zaangażowaniu i współpracy, zespół ten jest w stanie dostarczyć rekomendacje, które pomogą klientom wygrać na rynku.

Produkt

Definiujemy i rozwijamy rozwiązania, aby zaspokoić największe potrzeby pomiarowe naszych klientów. Zespół ds. produktów znajduje się w centrum rozwoju i dostarczania produktów, aby tworzyć rozwiązania i strategie wejścia na rynek. Jeśli masz wizję tego, w jakim kierunku zmierza pomiar i lubisz budować rzeczy, aby rozwiązywać trudne problemy, chcemy z Tobą porozmawiać.

Operacje

Jesteśmy odpowiedzialni za dostarczanie wysokiej jakości, dokładnych danych bezpośrednio do naszych klientów każdego dnia w roku. Skupiając się na rozwoju, ściśle współpracujemy z wewnętrznymi zespołami, aby stale wprowadzać innowacje i dostarczać światowej klasy rozwiązania dla naszych klientów.

Operacje w terenie i call center

Zespoły operacyjne w terenie i Call Center są podstawą naszej pracy. Nasi przedstawiciele łączą się i budują osobiste relacje z konsumentami, aby zbierać dane konsumenckie w telewizji, radiu, urządzeniach cyfrowych i innych.

Korporacja

Od promowania i ochrony marki Nielsen Media na całym świecie, poprzez budowanie kultury organizacyjnej naszych pracowników, aż po zapewnienie zgodności z przepisami we wszystkim, co robimy - nasze korporacyjne centra doskonałości są podstawą naszej działalności.

Interesują Cię możliwości wczesnej kariery?

"Jak szybko odkryjesz w Nielsenie, publiczność jest wszystkim, a my odgrywamy ważną rolę w pomaganiu branży medialnej w mierzeniu i zrozumieniu ich publiczności. Nasza wspólna biblioteka referencyjna metadanych - biznes Gracenote - pomaga widzom na całym świecie wyszukiwać i znajdować treści, które kochają. Nasze firmy analityczne i partnerzy dostarczają danych zarówno reklamodawcom, jak i wydawcom, aby ułatwić podejmowanie decyzji. Przed nami wiele pracy, ponieważ nadal prowadzimy branżę na całym świecie w kierunku cyfrowej przyszłości. Zapraszam Was do odbycia tej podróży razem z nami".

David Kenny, Prezes i Dyrektor Naczelny

  • Kultura
  • Nasze wartości
  • Twoja kariera
  • Inteligentna praca
  • Różnorodność, sprawiedliwość i integracja

Nasza kultura nas łączy

"Nasza kultura Nielsena to powietrze, którym oddychamy. To nasz wspólny cel, jakim jest stworzenie lepszej przyszłości mediów dla wszystkich ludzi. To nasze wspólne wartości: integracja, odwaga i rozwój - oraz to, jak te wartości przejawiają się w naszych zachowaniach. W ten sposób najlepsi z naszego zespołu zasilają przyszłość firmy Nielsen."

Nasze wartości kierują nami we wszystkim, co robimy

Nasze wartości kierują nami we wszystkim, co robimy, informując o tym, jak się zachowujemy i jak ze sobą współdziałamy. Każda z naszych praktyk opartych na wartościach jest częścią tego, jak codziennie wprowadzamy w życie nasze wartości, takie jak integracja, odwaga i rozwój.

Twoja kariera z nami

W firmie Nielsen masz możliwość rozwoju, ponieważ wspólnie kształtujemy przyszłość mediów. Wiemy, że nie ma dwóch takich samych ścieżek kariery, dlatego doceniamy to, co czyni Cię wyjątkowym. Kiedy do nas dołączysz, możesz oczekiwać, że doświadczysz kultury, w której jesteśmy zaangażowani w wyznaczanie nowych standardów i osiąganie więcej - abyśmy mogli razem wygrywać.

Smart Work: Obejmowanie pracy zdalnej i wirtualnej

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników jest naszym priorytetem. Smart Work to sposób, w jaki pracujemy w firmie Nielsen. Ponieważ praca to już nie cztery ściany miejsca, w którym się znajdujemy, ale to, co robimy i jak to robimy. Nasza filozofia Smart Work obejmuje elastyczność w zakresie celowych, produktywnych miejsc pracy - czy to w biurze, u klienta, w domu czy w terenie. Wszystkie ustalenia dotyczące pracy są ustalane z menedżerami i członkami zespołu ds. ludzi w zależności od tego, co ma sens dla danej roli, osoby i miejsca.

Różnorodność, słuszność i integracja

W firmie Nielsen różnorodność, sprawiedliwość i integracja są częścią codziennych doświadczeń naszych pracowników. Kiedy przychodzisz do nas do pracy, stajesz się częścią miejsca pracy, w którym ludzie czują się ważni, mają możliwość rozwoju z nami i gdzie mają bezpieczną przestrzeń do bycia sobą.

Polecane oferty pracy

Poznaj możliwości kariery

Media społecznościowe

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o firmie Nielsen

Twitter

Instagram

@nielsenmedia

Zatrudnienie

Globalne standardy zatrudnienia w firmie Nielsen

Założona na zasadach prawości, uczciwości, sprawiedliwości, szacunku i niezawodności, firma Nielsen jest miejscem, gdzie wszyscy razem wyznaczamy nowe standardy i osiągamy więcej.

Firma Nielsen jest zaangażowana w odzwierciedlanie różnorodności klientów, społeczności i rynków, które mierzymy, wśród naszych pracowników. Istniejemy, aby liczyć wszystkich i jesteśmy na misji systematycznego wdrażania integracji i różnorodności we wszystkich aspektach naszych pracowników, pomiarów i produktów. Entuzjastycznie zapraszamy kandydatów, którzy podzielają tę misję, aby do nas dołączyli.

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy pracodawcą oferującym równe szanse i podejmującym decyzje bez względu na rasę, kolor skóry, religię, płeć, tożsamość lub ekspresję płciową, orientację seksualną, pochodzenie narodowe, genetykę, niepełnosprawność, wiek, stan cywilny, status chronionego weterana lub jakąkolwiek inną chronioną klasę. Nasza globalna polityka niedyskryminacji obejmuje te klasy chronione na każdym rynku, na którym prowadzimy działalność na całym świecie.

Uwaga: Jeśli jesteś wykwalifikowaną osobą niepełnosprawną, możesz poprosić o odpowiednie udogodnienia, jeśli nie jesteś w stanie lub masz ograniczoną zdolność do wypełnienia aplikacji online. Prosimy o kontakt z nami, aby poinformować nas o swoich potrzebach.

Firma Nielsen została poinformowana, że osoby podające się za przedstawicieli firmy Nielsen oferują nieuczciwe możliwości zatrudnienia. W niektórych przypadkach osoby poszukujące pracy proszone są o uiszczenie opłaty za rozpatrzenie wniosku lub wydanie pozwolenia na pracę w celu zabezpieczenia oferty zatrudnienia. Firma Nielsen i jej zewnętrzni partnerzy w zakresie rekrutacji i pośrednictwa pracy nigdy nie proszą o podanie informacji o karcie kredytowej ani nie pobierają od kandydatów żadnych opłat z góry. Jeśli otrzymasz fałszywą prośbę o zatrudnienie, zapisz wiadomość i wyślij ją do lokalnego organu ścigania. Możesz również skontaktować się z nami.